top of page

Co Vás zajímá?

Jaká je provozní doba recepce?

Recepce nemá stálou provozní dobu. Místo toho lze kdykoli během dne zavolat na telefonní číslo recepčního, který je vždy přítomen v areálu a bude Vám ihned k dispozici.

V kolik hodin Vás ubytujeme? 

Ubytování v apartmánech je možné první den Vašeho pobytu od 14:00. Po domluvě lze i dříve, pokud to umožní naše kapacity. Recepční je k dispozici do 22:00, po této době již není možné se ubytovat.

V kolik hodin je třeba pokoj opustit? 

Pokoje je potřeba uvolnit do 10:00 posledního dne Vašeho pobytu.

Jaké jsou možnosti ubytování v kempu? 

Nejoblíbenější formou ubytování jsou zděné domky s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a venkovní terasou. Část z nich je nyní nově po rekonstrukci. Disponujeme také více než 30ti místy pro karavany a obytná auta. Vítáni jsou také stanaři. K dispozici jsou také dvě noclehárny pro skupiny až 2x deseti lidí nebo náš karavan James Cook, který se nachází přímo u vody.

 

Je v areálu nějaká možnost stravování?

V areálu se nachází restaurace, která má však velmi nepravidelnou otevírací dobu v závislosti na konání dalších akcí v kempu.

Můžu si u vás zasportovat? 

Kemp Nechranice je přímo stvořen pro sportovní aktivity všeho druhu. Jeho poloha přímo vybízí k vodním sportům. Pro skupiny jsou k dispozici beachvolejbalové hřiště resp. asfaltové hřiště na nohejbal, fotbálek nebo basket. Hned vedle recepce naleznete ping-pongový stůl. Specialitou kempu je možnost zapojení se po předchozím objednání do jachtařských tréninků dospělých nebo handicapovaných zájemců o jachtařský sport.

Je v areálu ohniště? 

Ano, v areálu je ohniště.

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa? 

Psi se mohou pohybovat po areálu na vodítku. Do vnitřních prostor chatek a ubytoven nesmí.

Je areál nekuřácký? 

Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však, prosíme, neodhazujte na zem.

Jaké jsou obchodní podmínky a provozní řád?

OBCHODNÍ PODMÍNKY, resp. PROVOZNÍ ŘÁD Kempu Nechranice na zde uvedených odkazech.

bottom of page