top of page
Paddleboard

Paddleboard

Propádlujte Nechranice skrz na skrz na paddleboardech. Nemáte vlastní? Nevadí, rádi půjčíme!

Jachting

Jachting

Kemp Nechranice poskytuje ideální podmínky pro jachtaře všech úrovní. Na Nechranicích se naučí základy jak úplný začátečník, tak získá nové dovednosti i zkušený jachtař. Individuální tréninky nebo skupinové jachtařské kempy. Trréinky dětí, dospělých i handicapovaných jachtařů pod vedením předních českých trenérů.

Cyklistika

Cyklistika

Okolí Nechranické přehrady je ideální pro cyklistické výlety, třeba na kole z naší půjčovny. Krásné je např. Bezručovo údolí, ale za zastávku stojí také okolní města Kadaň, Klášterec n. Ohří nebo Žatec.

Windsurfing

Windsurfing

Lokalita Nechranic je ideální volbou pro surfaře všech úrovní. Začátečníci ocení mírné krytí břehem při silném západním větru. Naopak zkušení jezdci odjedou kus dál od břehu a mohou jezdit na otevřeném prostoru.

Rybaření

Rybaření

Milovníci rybolovu si v Kempu Nechranice také přijdou na své. Široký a dlouhý břeh poskytuje dostatek prostroru pro každého. Ideální termíny pro rybaření jsou jarní a podzimní měsíce, kdy je v areálu větší klid.

HOPMAN Triatlon

HOPMAN Triatlon

Je nám ctí, že můžeme každoročně hostit závody HOPMAN Triatlon. Prověřte svoji kondici plaváním, cyklistikou a během. Více na www.hopmantriatlon.cz

Beachvolleyball

Beachvolleyball

Není nad to, zahrát si beach u vody! Na beachovém kurtu si můžete zahrát jen tak s přáteli, přijet na soustředění nebo rovnou zorganizovat turnaj.

Míčové hry

Míčové hry

Oplocené asfaltové hřiště lze využít pro nohejbal, malý fotbal, tenis a další míčové hry. K dispozici jsou síť, rakety a samozřejmě různé míče.

Dětské hřiště

Dětské hřiště

Rodiny s malými dětmi ocení dětské hřiště zahrnující klouzačku, více druhů houpaček, pískoviště nebo reálný model plachetnice!

bottom of page