top of page

Co u nás najdete?

IMG_3720.jpeg

Apartmány
Kryštof Kolumbus

Zděný apartmán s vybavenou kuchyňku, jídelním koutem, spaním až pro 4 osoby a koupelnou s wc.  Oproti apartmánům Vasco de Gama má větší rozlohu, avšak nemá zastřešenou terásku.

Apartmány
Vasco de Gama

Zděný apartmán s vybavenou kuchyňku, jídelním koutem, spaním až pro 4 osoby a koupelnou s wc.  Oproti apartmánům Kryštof Kolumbus má menší rozlohu, starší koupelnu, ale disponuje zastřešenou teráskou.

IMG_3720.JPG
DSC_0275.JPG
DSC_0275_edited.png

Apartmán Marco Polo

Nově zrekonstruovaný zděný apartmán 2+kk s rozlohou cca 40 metrů čtverečních pro pohodlné ubytování až 4 osob. Apartmán má vybavenou kuchyň, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a samostatnou ložnici s dvojlůžkem. Dále disponuje koupelnou s wc a venkovním posezením.

Ubytování pro větší skupiny

Nejen pro školy a sportovní oddíly nabízíme ubytování ve velkých pokojích se samostatnou koupelnou. V případě zájmu o tento typ ubytování nás prosím kontaktujte na kempnechranice@cere.cz

nocleharna.jpg
20221015_174222.jpeg

Sportovní vyžití

Náš kemp nabízí širokou paletu sportovního vyžití. S přáteli můžete využít beach volejbalové hřiště a asfaltové hřiště na nohejbal nebo tenis. Najdete u nás i pingpongový stůl a půjčovnu kol pro cyklo výlety. V půjčovně jsou k dispozici i kajaky nebo paddleboardy pro vyjížďku po Nechranické přehradě. Pokud by Vás lákalo vyzkoušet si jachting, nabízíme víkendové kurzy pro dospělé a přes léto také dětské jachtařské tábory. 

Dětské hřiště

Na své si u nás přijdou i děti. K dispozici mají klouzačku, pískoviště, houpačky a trup plachetnice vhodný k prolézání. 

DSC_0259.jpeg
DSC_0267.JPG

Restaurace

V areálu kempu se nachází restaurace, která má však velmi nepravidelnou otevírací dobu v závislosti na konání dalších akcí v kempu.

Další možnosti stravování

V obci Vikletice se v docházkové vzdálenosti z kempu nachází bar a restaurace. Širší nabídku restaurací nabízí 13 km vzdálený Žatec. Menší obchody s potravinami naleznete v obcích Březno, Vikletice, Chbany a Pětipsy. Kompletní nabídka supermarketů se potom nachází v Žatci.

Další stravovací možnosti.jpg
cere-kemp-mapa-logo-2021.jpg

Plánek kempu

bottom of page