top of page

Co u nás najdete?

IMG_3720.jpeg

Apartmány

V našem kempu nabízíme ubytování ve zděných apartmánech, které postupně procházejí rekonstrukcí. Apartmány mají vlastní vybavenou kuchyňku, jídelní kout, spaní až pro 4 osoby a koupelnu s wc. 

Stání pro karavany i stany

Pro majitele karavanů a obytných aut nabízíme možnost celosezónního stání. Rádi Vás však u nás přivítáme i během Vaší dovolené nebo víkendového výletu.

FIFE Cup 2016 (foto Táňa Klimešová)  (168).jpeg
20221015_174222.jpeg

Sportovní vyžití

Náš kemp nabízí širokou paletu sportovního vyžití. S přáteli můžete využít beach volejbalové hřiště a asfaltové hřiště na nohejbal nebo tenis. Najdete u nás i pingpongový stůl a půjčovnu kol pro cyklo výlety. V půjčovně jsou k dispozici i kajaky nebo paddleboardy pro vyjížďku po Nechranické přehradě. Pokud by Vás lákalo vyzkoušet si jachting, nabízíme víkendové kurzy pro dospělé a přes léto také dětské jachtařské tábory. 

Dětské hřiště

Na své si u nás přijdou i děti. K dispozici mají klouzačku, pískoviště, houpačky a trup plachetnice vhodný k prolézání. 

DSC_0259.jpeg
DSC_0267.JPG

Restaurace

V areálu kempu se nachází restaurace, která má však velmi nepravidelnou otevírací dobu v závislosti na konání dalších akcí v kempu.

Další možnosti stravování

V obci Vikletice se v docházkové vzdálenosti z kempu nachází bar a restaurace. Širší nabídku restaurací nabízí 13 km vzdálený Žatec. Menší obchody s potravinami naleznete v obcích Březno, Vikletice, Chbany a Pětipsy. Kompletní nabídka supermarketů se potom nachází v Žatci.

Další stravovací možnosti.jpg
cere-kemp-mapa-logo-2021.jpg

Plánek kempu

bottom of page