Restaurace

Restaurace

Vnitřní i venkovní posezení, teplá jídla po celý den a osvěžující pití do horkých letních dnů. Přijďte si vychutnat atmosféru léta u vody!

Apartmány

Apartmány

Ubytování ve zděných apartmánech jen pár metrů od vody. Apartmány mají vlastní sprchu, WC, vybavenou kuchyňku! V areálu CSCN je dohromady 14 apartmánů s celkovou kapacitou 56 osob.

Dlouhodobá karavanová stání

Dlouhodobá karavanová stání

Pro majitelé karavanů a obytných aut nabízíme možnost celosezonního stání. Rádi Vás přivítáme i během dovolených nebo víkendových výletů!

Sportoviště

Sportoviště

Pro naše hosty jsou k dispozici beachvolejbalové hřiště, asfaltová plocha pro nohejbal nebo malou kopanou. NOVĚ také půjčovna kol a plachetnic! Dále je možnost zahrát si na ping-pong nebo badminton. Na vše Vám rádi půjčíme potřebné vybavení.

Dětské hřiště

Dětské hřiště

Výborná poloha hřiště mezi pláží a restaurací zajišťuje vždy vynikající výhled na Vaše děti, aniž byste museli odcházet od stolu nebo přestat s opalováním u vody. Součástí je klouzačka, houpačka, pískoviště a v neposlední řadě trenažer plachetnice!

Co Vás zajímá?

Jaká je provozní doba recepce?

Recepce nemá stálou provozní dobu. Místo toho lze kdykoli během dne zavolat na telefonní číslo recepčního, který je vždy přítomen v areálu a bude Vám ihned k dispozici.

V kolik hodin Vás ubytujeme? 

Ubytování v apartmánech je možné první den Vašeho pobytu od 14:00. Po domluvě lze i dříve, pokud to umožní naše kapacity. Recepční je k dispozici do 22:00, po této době již není možné se ubytovat.

V kolik hodin je třeba pokoj opustit? 

Pokoje je potřeba uvolnit do 10:00 posledního dne Vašeho pobytu.

Je v areálu možnost občerstvení? 

K dispozici je v dopoledních hodinách nákup základních potravit v místní smíšence. Na oběd, odpoledne a večer jste zváni do kempové restaurace, kde kromě dobrého piva a ostatních nápojů můžete ochutnat základní teplá jídla nebo se osvěžit vychlazenou zmrzlinou.

Jaké jsou možnosti ubytování v kempu? 

Nejoblíbenější formou ubytování jsou zděné domky s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a venkovní terasou. Disponujeme také více než 30ti místy pro karavany a obytná auta. Vítáni jsou také stanaři. Nově jsou k dispozici také dvě noclehárny pro skupiny až 2x deseti lidí.

Můžu si u vás zasportovat? 

Kemp Nechranice je přímo stvořen pro sportovní aktivity všeho druhu. Mezi základní patří samozřejmě možnost plavání v Nechranické přehradě. Využít můžete místní půjčovnu  kol pro cyklovýlety po okolí. Pro skupiny jsou pak k dispozici beachvolejbalové hřiště resp. asfaltové hřiště např. na nohejbal / fotbálek nebo basket. Hned vedle recepce naleznete ping-pongový stůl. Na dětském hřišti také boxovací pytel. Jako specialita kempu je možnost zapojení do jachtařských tréninků dospělých nebo handicapovaných zájemců o jachtařský sport.

Je v areálu ohniště? 

Ano, v areálu je ohniště. Dříví na oheň je k dispozici na recepci kempu.

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa? 

Psi se mohou pohybovat po areálu na vodítku. Do vnitřních prostor chatek a ubytoven nesmí.

Je areál nekuřácký? 

Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však, prosíme, neodhazujte na zem.

Jaké jsou obchodní podmínky a provozní řád?

OBCHODNÍ PODMÍNKY, resp. PROVOZNÍ ŘÁD Kempu Nechranice na výše uvedených odkazech.

NAVŠTIVTE NÁS

Kemp Nechranice

 

Vikletice 48, Chbany

438 01, Česká republika

otevřeno březen - říjen

kempnechranice@cere.cz

+420 777 117 513

 

cere-kemp-mapa-logo-2021.jpg

NAPIŠTE NÁM

kempnechranice@cere.cz

+420 777 117 513

 

Provozuje Yacht Club CERE, Podolské nábřeží - přístav1, 14700, Praha 4, IČO: 70104565

logo-region.png
logo_ekempy_146x105 copy.png
logo 2021.png