Apartmány

Apartmány

Ubytování ve zděných apartmánech jen pár metrů od vody. Apartmány mají vlastní sprchu, WC, vybavenou kuchyňku! V areálu CSCN je dohromady 14 apartmánů s celkovou kapacitou 56 osob.

Dlouhodobá karavanová stání

Dlouhodobá karavanová stání

Pro majitelé karavanů a obytných aut nabízíme možnost celosezonního stání. Rádi Vás přivítáme i během dovolených nebo víkendových výletů!

Sportoviště

Sportoviště

Pro naše hosty jsou k dispozici beachvolejbalové hřiště, asfaltová plocha pro nohejbal nebo malou kopanou. NOVĚ také půjčovna kol a plachetnic! Dále je možnost zahrát si na ping-pong nebo badminton. Na vše Vám rádi půjčíme potřebné vybavení.

Dětské hřiště

Dětské hřiště

Výborná poloha hřiště mezi pláží a restaurací zajišťuje vždy vynikající výhled na Vaše děti, aniž byste museli odcházet od stolu nebo přestat s opalováním u vody. Součástí je klouzačka, houpačka, pískoviště a v neposlední řadě trenažer plachetnice!

cere-kemp-mapa-logo-2021.jpg

Co Vás zajímá?

Jaká je provozní doba recepce?

Recepce nemá stálou provozní dobu. Místo toho lze kdykoli během dne zavolat na telefonní číslo recepčního, který je vždy přítomen v areálu a bude Vám ihned k dispozici.

V kolik hodin Vás ubytujeme? 

Ubytování v apartmánech je možné první den Vašeho pobytu od 14:00. Po domluvě lze i dříve, pokud to umožní naše kapacity. Recepční je k dispozici do 22:00, po této době již není možné se ubytovat.

V kolik hodin je třeba pokoj opustit? 

Pokoje je potřeba uvolnit do 10:00 posledního dne Vašeho pobytu.

Je v areálu možnost občerstvení? 

Vždy od pátku do neděle je otevřen bufet, kde kromě dobrého piva a ostatních nápojů můžete ochutnat základní teplá jídla nebo se osvěžit vychlazenou zmrzlinou.

Jaké jsou možnosti ubytování v kempu? 

Nejoblíbenější formou ubytování jsou zděné domky s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a venkovní terasou. Disponujeme také více než 30ti místy pro karavany a obytná auta. Vítáni jsou také stanaři. Nově jsou k dispozici také dvě noclehárny pro skupiny až 2x deseti lidí.

Můžu si u vás zasportovat? 

Kemp Nechranice je přímo stvořen pro sportovní aktivity všeho druhu. Mezi základní patří samozřejmě možnost plavání v Nechranické přehradě. Využít můžete místní půjčovnu  kol pro cyklovýlety po okolí. Pro skupiny jsou pak k dispozici beachvolejbalové hřiště resp. asfaltové hřiště např. na nohejbal / fotbálek nebo basket. Hned vedle recepce naleznete ping-pongový stůl. Na dětském hřišti také boxovací pytel. Jako specialita kempu je možnost zapojení do jachtařských tréninků dospělých nebo handicapovaných zájemců o jachtařský sport.

Je v areálu ohniště? 

Ano, v areálu je ohniště. Dříví na oheň je k dispozici na recepci kempu.

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa? 

Psi se mohou pohybovat po areálu na vodítku. Do vnitřních prostor chatek a ubytoven nesmí.

Je areál nekuřácký? 

Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Na volných prostorách kouřit lze, nedopalky však, prosíme, neodhazujte na zem.

Jaké jsou obchodní podmínky a provozní řád?

OBCHODNÍ PODMÍNKY, resp. PROVOZNÍ ŘÁD Kempu Nechranice na výše uvedených odkazech.